Módní trendy, styl, outlet

TIP: Trendy v sortimentu výrobků pro domácí mazlíčky

V internetovém obchodě Petamour.cz naleznete stylový, designový a přesto velmi praktický sortiment výrobků pro Vaše domácí mazlíčky. E-shop petamour.cz nabízí široký výběr zboží pro všechna plemena psů od čivavy až po bernardýna. Velmi úspěšné jsou i originální produkty pro kočky.

Petamour.cz exkluzivně zastupuje na českém a slovenském trhu dvě luxusní světoznámé značky. Francouzská značka MILK&PEPPER je proslulá především vynikajícím zpracováním oblečků a pelíšků navržených, dle poslední francouzské módy návrhářem, který je známý ve světovém módním průmyslu díky své práci na dětských kolekcích značek jako Christian Dior, Burberry, Chloe, G-Star a mnoha dalších luxusních značek.

Sortiment zboží pro kočky (Petamour.cz) Sortiment zboží pro psy (Petamour.cz)

Nové designové kolekce

Pokud jste unaveni tradičními chovatelskými potřeby, tak by vás mohla zaujmout holandská řada produktů Designed by Lotte. Všechny výrobky mají jedinečný design a vytváří příjemný pocit čistého domova s atmosférou rustikálního stylu, jež se snaží maximálně přiblížit Vašemu „vysněnému“ světu. V rámci poslední kolekce přichází značka Designed by Lottes novou řadou výrobků obohacenou i o bytové doplňky, které nemohou chybět v žádném příbytku sdíleném s čtyřnohým miláčkem.


Internetový obchod Petamour.cz pro vás každý měsíc připravuje různé slevy na vybrané výrobky. Tento měsíc jsou to exkluzivní kožené postroje dekorované ozdobnými kamínky značky MILK&PEPPER.


Navštívit eshop www.petamour.cz

Autor článku: Lenka Ondráčková

Diskuze

Komentovat příspěvek

TIP: Trendy v sortimentu výrobků pro domácí mazlíčky

Módní trendy a styl
TOPlist