Módní trendy, styl, outlet

Obuv Baťa – katalog 2013 (online)

Kompletní sortiment obuvi Baťa můžete nyní shlédnout ve zbrusu novém online katalogu obuvi pro sezónu 2013. V aktuální nabídce naleznete také produktové novinky ze sortimentu pánské, dámské a dětské obuvi. Katalog je dostupný v eshopu Bata.cz:

V sortimentu obuvi populární značky Baťa naleznete dámskou obuv – kozačky, sněhule, kotníčková obuv, polobotky, mokasíny, baleríny, lodičky, tenisky a domácí obuv. V pánské sekci módní či sportovní tenisky, mokasíny, polobotky, kotníčkovou obuv či sněhule. Dětskou obuv pak můžete vybírat z tenisek, holínek, kotníčkové obuvi, kozaček a domácí obuvi.

Některé produkty z katalogu Baťa.cz

Dámské kozačky (katalog Baťa 2013) Stylové dámské lodičky (Baťa 2013) Dámské tenisky Adidas (katalog Baťa.cz 2013) Pánské kožené polobotky (Baťa.cz) Zimní pánské boty Baťa Módní pánské tenisky Nike (katalog Baťa) Chlapecké tenisky Adidas Dívčí baleríny - střevíčky (katalog obuvi Baťa) Chlapecká kotníčková obuv

V katalogu Bati nejen obuv

Produktová nabídka eshopu Baťa.cz je již delší dobu obohacena o sekci s doplňky, která obsahuje skutečně široké spektrum kvalitních a stylových doplňků. V katalogu Bati pro rok 2013 tak lze kromě vybírat také kabelky, batohy, zavazadla, pánské tašky, peněženky, opasky, rukavice, šály, čepice, punčochy, přípravky pro šetrnou péči o obuv, deštníky, stélky do obuvi, tkaničky, galanterii či školní potřeby. V katalogu Bati je také umístěna speciální sekce, obsahující aktuální slevy a výprodeje napříč produktovým spektrem.

Autor článku: Lenka Ondráčková

Diskuze

Komentovat příspěvek

Obuv Baťa – katalog 2013 (online)

Módní trendy a styl
TOPlist