Módní trendy, styl, outlet

Buďte vždy in bez ohledu na módní trendy

Svět módy je neúprosný. Každý den se neustále objevují nové a nové modely a kolekce šatů, bot a spodního prádla. Módní směry se také mění jako počasí – vydrží maximálně pár měsíců a už abyste zase obměňovali šatník.

Jenže peněženka není obvykle bezedná a tak určitě každá žena i muž přemýšlejí, jak zůstat in a přitom neutrácet horentní sumy za nové modely. Historie světa módy ukazuje, že existuje několik tipů, které jsou věčné.

Černé šaty jsou stále in

Černé šaty si můžete vzít kdykoliv a kamkoliv. Nikdy s nimi nešlápnete vedle. Navíc je evidentní, že pomůžou skrýt nějaké ty kilogramy navíc. Samozřejmě vám doporučujeme, abyste si pořídily víc modelů, které budete střídat podle konkrétní společenské události.

Preferujte eleganci před upjatostí

Pokud se budete oblékat násilně, každý to pozná a nikdy nebudete vypadat přirozeně. Při výběru šatů dejte na intuici a první dojem. Jen tak se vyhnete neustálému analyzování. Také platí staré známé přísloví, že můžete přebírat tak dlouho, až přeberete. To platí nejenom při výběru a nákupu oblečení. Řiďte se tím také při výběru toho, co si oblečete.

Doplňky strhnou pozornost

Pokud máte pocit, že váš šatník není zrovna tou nejlepší nabídkou, nezoufejte. I v případě, že nemáte tzv. co na sebe, se dá hodně zachránit. Právě k tomu slouží různé módní doplňky. Může se jednat o kabelku, hodinky nebo náhrdelník. Důležitou roli může sehrát opasek nebo dokonce punčochy. Kombinací a možností je opravdu nepřeberné množství. Ovšem pamatujte, že tak jako můžou módní doplňky celou situaci zachránit, tak ji můžou i pokazit. Proto velmi pečlivě vybírejte nejenom šaty a boty, ale také další doplňky. A kdybyste měli v plánu někoho svádět, dobře zvolte i spodní prádlo.

Diskuze

Komentovat příspěvek

Buďte vždy in bez ohledu na módní trendy

Módní trendy a styl
TOPlist