Akční výprodej dětského oblečení

Šest rad, jak vhodně obléct své děti

Navzdory tomu, že rostou jako z vody, lze vaše milé ratolesti potěšit také z estetického hlediska. Nehledě na to, že budou tím spíše zdravé jako rybička.

Základem pevného zdraví je kvalitní výhřevná čepice, která může navíc i dobře a vtipně vypadat. Zdraví si za peníze nekoupíte – můžete však jít naproti prevenci. Ne každý styl čepic sedne každému, a tak u těchto produktů sázíme na co nejširší sortiment.

Jestliže se o své děti opravdu bojíte, nebo je z nějakého důvodu vystavujete nebezpečným teplotním podmínkám, poohlédněte se raději po kuklách. Momentálně jich máme skladem na pět kousků.

Zejména ve větru, či při dlouhodobém pobytu v zimním prostředí dítě snadno prochladne i v jinak velice dobrém a teplém oblečení. Stačí k tomu pár holých rukou – nezapomínejte proto na dětské rukavičky.

Teplé svetry jsou neodmyslitelnou součástí zimního šatníku vašeho dítěte. Bude jim to náramně slušet a ještě se zahřejí! Kvalitní dětské svetry s různými zimními vzory z vlny a akrylu najdete zde.

V případě odhaleného krku dítěte určitě nezapomínejte na speciální krátkou dětskou šálu a nepodceňujte ochranu krku.

Pokud vaše ratolest může doslova počítat týdny na tomto světě na prstech jedné ruky, poohlédněte se prosím do sekce pro nejmenší. Ušetříte si tak spoustu potenciálních trablí s výběrem nevhodné (nadměrné) velikosti.

Dětská fleecová čepice Kama Dětské palčáky Kama Dětský svetr Kama

Zdroj fotografií dětského oblečení: http://www.kama.cz/

Autor článku: Lenka Ondráčková

Diskuze

Komentovat příspěvek

Šest rad, jak vhodně obléct své děti

Módní trendy a styl
TOPlist