Akční výprodej dámského oblečení

Nesprávná podprsenka může být příčinou zdravotních problémů!

Bolí Vás záda? Máte problémy s krční páteří? Trpíte často migrénami? Jste si jisté, že nosíte správnou podprsenku?

Na první pohled by se mohlo zdát, že výběr správně sedící podprsenky není žádná věda. Fakt, že tři ze čtyř žen nosí nesprávnou podprsenku však hovoří za vše!
To nejdůležitější na podprsence je obvod. Drží totiž většinu váhy ňader. Příliš těsný obvod tlačí do žeber a může způsobovat problémy s dýcháním. Pokud je obvod naopak volný váhu prsou neudrží. Majitelky objemnějších hrudníků se pak kvůli váze poprsí hrbí a velmi často trpí bolestmi zad.
Nehledě na to, že dáma, které obvod podprsenky vyleze až na lopatky nevypadá příliš přitažlivě.


Návod jak si vybrat správnou podprsenku naleznete zde.

Velmi důležitou součástí jsou také ramínka. Ramínka napomáhají obvodu udržet váhu prsou. Čím je větší poprsí, tím by měla být širší, nejlépe podložená, ramínka. Úzká ramínka váhu větších ňader neunesou a začnou se zařezávat do ramen. Můžou tak způsobit bolesti ramen, ale také krční páteře potažmo migrénu.

Neopomenutelnou součástí podprsenky jsou samozřejmě košíčky. Správně padnoucí košíček poprsí zpevní a vytvaruje krásný výstřih. Při zkoušení podprsenky je dobré vzít si upnutější tričko. Se správnou podprsenkou budete mít přirozeně kulatá prsa, která nikde nepřetékají a dodají Vám pocit dokonalosti.

3 zásady správně padnoucí podprsenky

Celou dobu tu mluvíme o podprsence jakožto o spodním prádle. Podprsenka je však také nedílnou součástí plavek. Plavkovou podprsenku nosíte často celý den, proto bychom při výběru plavek měly dodržovat stejná pravidla při výběru podprsenky.

Firma Timo vyrábí plavkové podprsenky podle osvědčených střihů podprsenek. Tyto podprsenky splňují veškeré požadavky na správnou podprsenku – funkčnost, pohodlí po celý den a moderní design.

Osvědčený střih u podprsenky Osvědčený střih u plavek

Zdroj obrazového materiálu: www.TIMO.cz

Autor článku: Lenka Ondráčková

Diskuze

Komentovat příspěvek

Nesprávná podprsenka může být příčinou zdravotních problémů!

Módní trendy a styl
TOPlist