Akční výprodej dámského oblečení

Jaké spodní prádlo zapálí jiskru ve vašem partnerovi?

Partnerský vztah je jako oheň. Dokud je ve vztahu žár, tak plamen vášně hoří. S přibývajícími roky soužití začíná skomírat. Pokud se o něj nebudete starat, postupně vyhasne. A to je okamžik rozchodu.

Naštěstí existují některé tipy, jak milostné záležitosti podnítit i po několika letech vztahu. Mezi ty nejzaručenější patří spodní prádlo. A nemusí se jednat ani o takzvaně erotické prádlo, které může být některým ženám vyloženě nepříjemné. Stačí mít vkus a vědět, jak na to.

Červená nebo černá?

Pro oživení partnerského vztahu jednoznačně funguje barva červená a černá. Červené spodní prádlo symbolizuje vášeň. Černé spodní prádlo je tajemné a svůdné. Některé muže přitahuje bíla barva, která symbolizuje nevinnost. V tomto směru je optimální, pokud si pořídíte minimálně dvě odlišné barvy, aby se z toho nestal stereotyp.

Další jistotou, která nikdy nezklame, jsou podvazkové pásy. Pokud chcete být opravdu sexy, pořiďte si soupravu, ve které je podvazkový pas s kalhotkami ve stejné barvě a stylu. Také v tomto případě můžete s barvami experimentovat.

Další častou otázkou je, zda si ke svádění vzít podprsenku nebo košilku. Záleží na vás. Také zde je mnohem lepší, pokud budete mít možnost volby a střídání. Některé obchody dokonce nabízejí celé soupravy, ve kterých je jak podprsenka, tak košilka a vzájemně se doplňují.

Spodní prádlo nepochybně dokáže milostný život okořenit. Rafinovanost podtrhne, pokud vaše spodní prádlo bude místy průhledné. Tomu prostě žádný muž neodolá. Pro tyto účely nemusíte podléhat módním trendům, ale držte se toho, co na vašeho partnera platí.

Samozřejmě vztah nemůžete stavět pouze na milostném životě. K trvalosti soužití jsou důležité i jiné faktory. Ale určitě nikdo nezpochybní, že bez milostných zážitků se dříve nebo později vztah rozpadne.

Diskuze

Komentovat příspěvek

Jaké spodní prádlo zapálí jiskru ve vašem partnerovi?

Módní trendy a styl
TOPlist