Akční výprodej dámského oblečení

VÝPRODEJ: Plavky tankiny s výraznou slevou v eshopu Astratex

Internetový obchod Astratex.cz snížil cenu vybraných oblíbených dámských plavek tankin ze své aktuální nabídky až o 40%. Akční výprodej plavek tankin potrvá do odvolání.

Tankiny z aktuální nabídky eshopu pochází od výrobců Madora a Winner, k dostání jsou ve velikostech S, M, L, XL, XXXL a v barvě černé, modré, růžové, šedé či fialové. Aktuální nabídka obsahuje více než 10 typů tankin. Akční výprodej potrvá do odvolání.

Plavky tankiny Odysej Výprodej - tankiny Gwinner Lamia Modré tankiny Raisa - Astratex.cz

Plavky - tankiny z aktuální nabídky

Výprodej Plavky Angela – tankiny (barva černá) – za cenu 969 Kč – Zboží je aktuálně k dostání ve velikostech 38, 40, 42, Zboží IHNED k odeslání. ; Plavky Lamia – tankiny (barva šedomodrá) – za cenu 775 Kč – Zboží je aktuálně k dostání ve velikostech 40, 42, Zboží IHNED k odeslání. ; Plavky tankiny Raisa – tankiny modré (barva modrá) – za cenu 989 Kč – Dámské plavky – tankiny: vyztužené košíčky bez kostic, odepínatelná, délkově nastavitelná ramínka, po stranách jsou po celé délce protažené šňůrky – je možné nařasit, spodní díl v přední části podšitý. Zboží je aktuálně k dostání ve velikostech 38, 40, 46, Zboží IHNED k odeslání. Plavky Odysej – tankiny růžové (barva růžová) – za cenu 661 Kč – Dámské tankiny: velmi příjemná plavkovina, trojúhelníkové košíčky s všitým vyztužením, zavazování za krk, mezi prsy ozdobná šňůrka, spodní díl v přední části podšitý, zavazování na bocích. Plavky tankiny Výprodej Raisa – černé (barva černá) – za cenu 989 Kč – Dámské plavky – tankiny: velmi příjemná plavkovina, vyztužené košíčky bez kostic, odepínatelná, délkově nastavitelná ramínka, po stranách jsou po celé délce protažené šňůrky – je možné nařasit, Plavky tankiny Odysej – zelené (barva zelená) – za cenu 510 Kč – Dámské tankiny: velmi příjemná plavkovina, trojúhelníkové košíčky s všitým vyztužením, zavazování za krk, mezi prsy ozdobná šňůrka, spodní díl v přední části podšitý, zavazování na bocích. Zboží je aktuálně k dostání ve velikostech 36, 38, Zboží IHNED k odeslání. ;

Autor článku: Lenka Ondráčková

Diskuze

Komentovat příspěvek

VÝPRODEJ: Plavky tankiny s výraznou slevou v eshopu Astratex

Módní trendy a styl
TOPlist