Akční výprodej dámského oblečení

DOPORUČUJEME: Jak vybrat správnou velikost podprsenky

Téměř osmdesát procent žen si vybírá špatně své spodní prádlo – zejména podprsenky. Proto jsme se rozhodli vám tímto článkem doporučit několik zajímavých zdrojů a videí, která vám s výběrem té skutečně vhodné podprsenky pomohou.

Nesprávná podprsenka může způsobit špatné držení těla, nepohodlí a nelichotivý tvar prsou. Špatně zvolené kostice navíc mohou způsobit bulky a záněty. Proto je nutné dbát na výběr správné podprsenky a vyvarovat se tak častých chyb. Mezi nejčastější chyby patří velký obvod podprsenky – zde je nutné si uvědomit, že obvod tvoří 80% podpůrné činnosti podprsenky. Prsa nemají dostatečnou podporu a obvod vyjíždí po zádech směrem nahoru. Ramínka podprsenky se zařezávají a nesou veškerou váhu prsou. Příliš malé košíčky způsobují odstávání podprsenky od těla a v kombinací s velkým obvodem mohou prsa vyjíždět spodem podprsenky (zpravidla po zvednutí rukou nad hlavu). U správné podprsenky odvod sedí kolem těla vodorovně a je pevný. Na pevný obvod si rychle zvyknete a uvidíte, že vypadáte mnohem lépe. Pod ramínka se také pohodlně vejdou dva prsty. Podrobnější informace pro výběr vhodné podprsenky naleznete na těchto webových stránkách a videích:

Internetové stránky

Přehledná tabulka pro výběr správné velikosti podprsenky

Podrobný návod pro výběr podprsenky na webu ONA.idnes.cz

Videa

Jak by měla vypadat správná podprsenka? (CZ titulky):Helena Konarovská radí jak vybrat správný typ a velikost podprsenky:Podprsenky z eshopu RajPradla.cz

Jak vybrat správnou velikost podprsenky (1) Jak vybrat správnou velikost podprsenky (2) Jak vybrat správnou velikost podprsenky (3)
Autor článku: Lenka Ondráčková

Diskuze

Komentovat příspěvek

DOPORUČUJEME: Jak vybrat správnou velikost podprsenky

Módní trendy a styl
TOPlist